W internecie można odnaleźć bez najmniejszego kłopotu kilka jeżeli nie kilkanaście porównywarek kredytów. Teoretycznie nie ma lepszego szukania kredytu dla nas. Wybieramy kwotę, okres kredytowania i porównywarka kredytowa prezentuje nam kilkadziesiąt propozycji kredytowych. Na dodatek, możemy sobie daną ofertę zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste jednak…

Często przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie osiągniemy kredytu dlatego że nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Niestety porównywarka kredytów jedynie porównuje kredyty, naprowadza który kredyt jest dobry, ukazuje zatuszowane szczegóły oferty kredytowej, których w reklamie danego banku nie można wypatrzyć, natomiast porównywarka kredytowa nie wytycza, że w danym banku kredyt na pewno dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie stosowna do uzyskania kredytu, w innym jednakże nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zmniejszyć możliwość odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Korzystaj z pomocy doradcy kredytowego, zwykle w dużych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego całkiem gratisowo.
Porównania kredytowe są bardzo wygodne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, należy jednak pamiętać, że to bank rozstrzyga czy udzieli danej osobie kredytu.